top of page
logo2.jpg

  1998'den günümüze; Erzurum Çilingir Ve Oto Anahtar

       Erzurum Çilingir Ve Oto Anahtar olarak kurulduğumuz tarihten itibaren günümüze kadar, var olan şartlarda son kullanılan teknoloji ve tecrübeli usta ekibimizle Erzurum' da daima en çok tercih edilen firma olduk. Müşterilerimin sorunlarını çözmek ve bunu en iyi kalitede yapmak ilk amacımız olmuştur ve bugünkü başarımıza dayanak olmuştur. Müşteri memnuniyeti her zaman firma olarak önceliğimiz olmuştur. Güler yüzlü ekibimiz en olumsuz anlarda bile sorunun üstesinden gelmeyi başarmıştır. İşimiz gereği kapısını açtırmak için çilingir çağıran insanlar ne kadar da olumsuz bir şekilde karşılasalar bile işimizi en güzel şekilde tamamlayıp teslim etmişizdir. Ekiplerimiz problemi fiyat olarak müşterinin cebine uygun olacak şekilde işin kalitesine dokunmadan yardımcı olma gayesi ile çalışmaktadır. Kullandığımız ürünler ( kilit, barel, anahtar... ) garantili ve TSE onaylı ürünlerdir. Ekiplerimizdeki ustalarımız gerekli evrak (ustalık belgesi, sabıka kaydı..) ve yeterliliğe sahip insanlardan oluşmaktadır. Herhangi bir yüz kızartıcı suça bulaşmış insanların ekibimizde yeri bulunmamaktadır. İnsanların özeli evi arabası bize emanettir. Günün her saati haftanın her günü 7/24 erzurum çilingir hizmetinizdedir. Tatil günleri, kısıtlama olan zamanlar, bayram günleri, pandemi sıkıntısı olan zamanlar, bizim size hizmet etmemiz için engel değildir. Gerekli izinler devlet makamlarında alındığı için çilingir hizmetinizi gidermek bizim için sıkıntı değildir. Aramanız halinde şehrimizin tüm noktalarına 15dk. içerisinde ulaşmaktayız. 0544-542-5122. Kapı arkasında kalan anahtar, çekili olan çelik kapı, anahtarları komple kayıp olan çelik kapı açımı sizin için sadece biz oraya gelene kadar problem olabilir.

        Erzurum Çilingiroto çilingir hizmetimizde bulunmaktadır. Araç içerisinde kalan oto anahtar, Bagaj içerisinde kalan oto anahtar sizin için problem değil. Arayın 15 dk. içerisinde bulunduğunuz yere gelip aracınızı son teknoloji cihazlar ve ekipmanlarla açıyoruz. Aracınıza hasar verecek sizi sıkıntıya sokacak işlem yaptırmayın başkalarına profesyonellere güvenin. Aparatlarımız ve cihazlarımız  günümüz teknolojisinde malzemelerdir. Arayın 0544-542-5122. Özellikle Bmw, Mercedes araçların bagajında kalan oto anahtar için tek adresiniz biz olmalıyız. Bu araçlarda cihaz olmadan bagaj açımı imkansızdır. Bize ulaşın Erzurum' un her yerindeyiz.

        Erzurum Çilingir ve Oto Anahtar olarak araç anahtarı ve kumanda yedekleme işlemlerinde şehrimizin lideriyiz. Her model oto anahtar ve kumanda yedekleme, çoğaltama, immobilizer kodlama, kumanda yedekleme, kayıptan oto anahtar yapımı, kumanda pili, kumanda kabı değişimi işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Tek anahtar daima risk taşır aracınızın oto anahtarı eğer bir adet ise mutlaka şubelerimizde yedeğini yaptırınız. Komple kayıp olan oto anahtarınızı yeniden üretip eski anahtarları sistemden siliyoruz. Sizde kırsal yada şehirde anahtarınızı kaybetti iseniz arayın 0544-542-5122. Bulunduğunuz yere gelip aracınızı açıp yeni anahtarlarını oluşturup araca kodlama ve programlama işlemlerini yaparak eski anahtarınızı da silerek teslim ediyoruz. Tek anahtar daima risk taşır !!! Yedek oto anahtarınızı şubelerimize gelerek yaptırın. Referans oto anahtar uygularımıza göz atabilirsiniz.

bottom of page